Sacensībās piedalās Latvijas bērnu un jauniešu sporta skolu un sporta klubu vingrotājas, kā arī komandas no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Beļģijas un Zviedrijas, Krievijas un Baltkrievijas. перевод ;примут участие гимнастки спорт школ и клубов Латвии,Литвы,Эстонии,Польши,Финляндии,Бельгии,Швеции,России и Белоруссии
11.00- 11.45 Juniores I plūsma/ Juniors I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Jekaterina Porodko Rīgas 96. vsk. / 2. Aleksandra Jakovļeva RVS / 3. Arīna Leina RVS / 4. Krystina Kastsevich BLR / 5. Sofia Dementyeva RUS/Jaroslaļa / 6. Gaivile Valančauskaite LTU/ Kauņa / 7. Marika Zavadska Olaine / 8. Arina Nikishova RUS/ Maskava / 9. Ludmila Koptegina Rīgas 65. vsk. /
11.45- 12.30 Juniores II plūsma/ Juniors II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Linda Martinsone RVS / 2. Viktorija Mežecka RVS / 3. Lana Balkiča RVS / 4. Daria Ukraintseva RUS/ Maskava / 5. Anastasija Bizjajeva Jūrmala / 6. Anastasija Krūze Latg.pr. / 7. Daria Kuosti FIN/Elise / 8. Veronika Mahmudova Jūrmala / 9. Nadezda Gradova RUS/ Maskava /
12.30- 13.00 Laukuma izmēģināšana: Juniores III un IV plūsma/ Warm-up (comp. carpet): Juniors 13.00- 13.45 Juniores III plūsma/ Juniors III subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Diāna Tkačuka RVS / 2. Helena Hirvonen FIN/ Elise / 3. Aurika Fiļipova RVS / 4. Egle Sadauskaite LTU/ Kauņa / 5. Tatjana Kozejeva RVS / 6. Olga Taranenko EST/Nord / 7. Maria Helene Allik EST/ Elegance / 8. Daniela Arāja RVS / 9. Sofija Nikitina Liepāja /
13.45-14.30 Juniores IV plūsma/ Juniors IV subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Katrīna Kurme RVS / 2. Erika Golubeva EST/ Nord / 3. Anna Lazareva RVS / 4. Jeļizaveta Fiļipova Jūrmala / 5. Elīna Zaika RVS / 6. Jevgenija Šepele RVS / 7. Baiba Šķirus Jūrmala / 8. Jeuheniya Narkevich BLR / 9. Karolīna Mizūne Baltic flower / 10. Jana Lazareva RVS /
14.30-14.45 Laukuma izmēģināšana: 2005. dz.g./ Warm-up (compettition carpet): 2005 14.45- 15.15 2005. gadā dzimušās vingrotājas (vingrojums bez priekšmeta)/ 2005 Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 1. Sofija Šļamova RVS 2. Kamila Visocka Liepāja 3. Juliana Sakoviča Rīgas 75. vsk. 4. Marta Vildere RVS 5. Ksenija Kravtšenko EST/ Elegance 6. Valērija Kuzmenko Tukuma SS 7. Adriana Visocka Liepāja 8. Evelīna Litoša Rīgas 65. vsk. 9. Marija Orlova RVS 10. Anastasija Lečebrina RVS 11. Marta Khomutova RUS/ Jaroslavļa 12. Valeria Veselova EST/ Elegance 13. Alisa Paju EST/ Elegance
15.25 Apbalvošana. Juniores, 2005.d.g./ Awards ceremony: Juniors, 2005. 15.40- 16.30 Pārtraukums. Laukuma izmēģināšana: 2000.d.g. I un II plūsma Lunch. Warm- up (competition carpet): 2000. 16.30- 17.15 2000. gadā dzimušās vingrotājas I plūsma/ 2000 I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Anna Eihlere Jūrmala / 2. Dominyka Slisajevaite LTU/ Kauņa / 3. Rēzija Žaunere Latg.pr. / 4. Anastasija Čornaja RVS / 5. Marija Klikova Rīgas 75. vsk. / 6. Karīna Lukša RVS / 7. Anna- Maria Vukkert EST/ Nord / 8. Katrīna Ūdris RVS / 9. Vesta Spakauskaite LTU/ Kauņa /
17.15-18.00 2000. gadā dzimušās vingrotājas II plūsma/ 2000 II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Ksenija Suhlova RVS / 2. Anastasija Kuļikova RVS / 3. Anastasija Ababiy RUS/ Maskava / 4. Nikola Perunova RVS / 5. Jekaterina Lupinska RVS / 6. Alesia Kolomainen FIN/ Elise / 7. Marta Mackēviča Jūrmala / 8. Anastasia Vorobyeva RUS/ Jaroslavļa / 9. Jekaterina Sidorova RVS /
18.00-18.15 Laukuma izmēģināšana: 2003.d.g. I un II plūsma Warm- up (competition carpet): 2003. 18.15- 19.05 2003. gadā dzimušās vingrotājas I plūsma/ 2003 I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Anastasija Alandarenko Liepāja izvēle 2. Tamara Sharoika BLR izvēle 3. Leona Tsombaljuk EST/ Elegance izvēle 4. Jana Stryha BLR izvēle 5. Anita Kotkas EST/ Elegance izvēle 6. Adelina Beljajeva EST/ Anna Melody izvēle 7. Evelīna Protasova Jūrmala izvēle 8. Polina Akulova EST/ Elegance izvēle 9. Polina Bartseva RUS/ Jaroslavļa izvēle 10. Marija Žestjaņņikova Rīgas 96. vsk. izvēle 11. Evelīna Lune Jūrmala izvēle 12. Anastasija Kameļa Latg.pr. izvēle 13. Elizaveta Garifulina RUS/ Jaroslavļa izvēle
19.05- 19.55 2003. gadā dzimušās vingrotājas II plūsma/ 2003 II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Anna Ivanova EST/ Anna Melody izvēle 2. Alise Lazareva Tukuma SS izvēle 3. Evelīna Ivanova Liepāja izvēle 4. Valērija Krušinska RVS izvēle 5. Sofija Viļenska Jūrmala izvēle 6. Diāna Kovaļenko Rīgas 75. vsk. izvēle 7. Anna Murikova Baltic flower izvēle 8. Darya Marchanka BLR izvēle 9. Ena- Daniela Ērciņa RVS izvēle 10. Miļena Abdulojeva RVS izvēle 11. Emmija Īvule Ķekavas NSS izvēle
11.00- 11.45 Seniores I plūsma/ Seniors I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Darja Sorokina Rīgas 65. vsk. / 2. Karolina Sklenyte LTU/ Kauņa / 3. Angelīna Žukova Liepāja / 4. Elīna Soboļeva RVS / 5. Natālija Januša Latg.pr. / 6. Aleksandra Brigadere RVS / 7. Lina Sakalaviciute LTU/ Kauņa / 8. Anastasija Jefimova RVS / 9. Anna Ruģēna Jūrmala /
11.45- 12.30 Seniores II plūsma/ Seniors II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Elīna Vasiļevska RVS / 2. Liliāna Kanošķe Olaine / 3. Jeļizaveta Macepura Rīgas 96. vsk. / 4. Marika Kalnupa RVS / 5. Olga Kozyreva RUS/ Maskava / 6. Elīza Ošmucniece RVS / 7. Anastasija Ļubaševa RVS / 8. Jeļena Koževņikova RVS / 9. Veronika Romanova RVS /
12.30- 13.00 Laukuma izmēģināšana: 2002.dz.gads/ Warm- up (competition carpet): 2002. 13.00- 13.55 2002. gadā dzimušās vingrotājas I plūsma/ 2002 I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Hanna Khasinevich BLR izvēle 2. Milana Zhyvitskaya BLR izvēle 3. Jekaterina Djomina Liepāja izvēle 4. Dārija Lapiņa RVS izvēle 5. Regīna Mandrika RVS izvēle 6. Jekaterina Tarassova EST/ Anna Melody izvēle 7. Ērika Bogdanova Rīgas 96. vsk. izvēle 8. Jurate Paula Romānova RVS izvēle 9. Alīna Andrejeva RVS izvēle 10. Jekaterina Jeļizarova RVS izvēle 11. Anastasija Tetereva Jūrmala izvēle 12. Lana Petrosjana Rīgas 75. vsk. izvēle 13. Elīna Eglīte Ķekavas NSS izvēle
13.55- 14.50 2002. gadā dzimušās vingrotājas II plūsma/ 2002 II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Jūlija Bičkovska Olaine izvēle 2. Laura Kartavina EST/ Anna Melody izvēle 3. Jeļizaveta Mamaiko LMVK izvēle 4. Estere Baika Jūrmala izvēle 5. Kristīne Škutāne RVS izvēle 6. Elīna Vildere RVS izvēle 7. Carmely Reiska EST/ Nord izvēle 8. Aurēlija Norko Tukuma SS izvēle 9. Kristina Beljajeva EST/ Elegance izvēle 10. Alina Baklagina RVS izvēle 11. Marija Kuļikova RVS izvēle 12. Renāte Kurbatova Baltic flower izvēle
15.00 Apbalvošana. Seniores, 2002.d.g./ Awards ceremony: Seniors, 2002. 15.20- 16.10 Pārtraukums. Laukuma izmēģināšana: 2001.dz.gads/ Lunch. Warm- up (competition carpet): 2001. 16.10- 16.55 2001. gadā dzimušās vingrotajas I plūsma/ 2001 I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Karina Radzabova LTU/ Kauņa izvēle 2. Poļina Stoļerova RVS izvēle 3. Alina Tsombaljuk EST/ Elegance izvēle 4. Anna Tikhomirova FIN/ Elise izvēle 5. Karina Sharykina EST/ Anna Melody izvēle 6. Sofi Vilberg EST/ Elegance izvēle 7. Margarita Fiļipova RVS izvēle 8. Ksenija Lapina RVS izvēle 9. Gabriele Griskeviciute LTU/ Kauņa izvēle
16.55-17.40 2001. gadā dzimušās vingrotājas II plūsma/ 2001 II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Veronika Nesterova RVS izvēle 2. Jeļizaveta Surovegina RVS izvēle 3. Elīza Bērziņa Ķekavas NSS izvēle 4. Valērija Baltrušuna RVS izvēle 5. Alina Kulik RUS/ Pleskava izvēle 6. Julia Evhik BLR izvēle 7. Maria Susi EST/ Nord izvēle 8. Polina Gilfanova RUS/ Jaroslavļa izvēle 9. Ksenija Pavlenko RUS/ Maskava izvēle
17.40- 18.25 2001. gadā dzimušās vingrotājas III plūsma/ 2001 III subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Marija Jermakova RVS izvēle 2. Anastasija Džemo RVS izvēle 3. Martina Pilviste EST/ Elegance izvēle 4. Jekaterina Fedjuņina Latg.pr. izvēle 5. Kira Makarova Rīgas 96. vsk. izvēle 6. Marika Sirotkina RVS izvēle 7. Victoria Tsurganova EST/ Nord izvēle 8. Alissa Allahverdjan EST/ Elegance izvēle
18.25- 18.40 Laukuma izmēģināšana: 2004. dz.gads/ Warm- up (competition carpet): 2004. 18.40- 18.50 Apbalvošana. 2001 dz.gads/ Awards ceremony: 2001. 18.50- 19.35 2004. gadā dzimušās vingrotājas I plūsma/ 2004 I subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Valērija Slabada RVS izvēle 2. Alīna Parfjonova Liepāja izvele 3. Anna Zinovjeva Rīgas 75. vsk. izvēle 4. Maria Tufljakova EST/ Elegance izvele 5. Darja Giņko Jūrmala izvēle 6. Jana Torgašova EST/ Elegance izvele 7. Aleksandra Jubele Jūrmala izvēle 8. Olga Kuļikova RVS izvele 9. Maria Aleksandra Ploduhhina EST/ Nord izvēle
19.35- 20.20 2004. gadā dzimušās vingrotajas II plūsma/ 2004 II subdivision Nr. Vārds Uzvārds Komanda 1. veids 2. veids 1. Katrīna Zingule Tukuma SS izvēle 2. Elisabel Marciante EST/ Elegance izvele 3. Natālija Jastrebova RVS izvēle 4. Arīna Jevstafjeva LMVK izvele 5. Nikola Ivanauska Rīgas 65. vsk. izvēle 6. Anastasija Kudrjavceva Olaine izvele 7. Medina Sabirova EST/ Anna Melody izvēle 8. Jana Ašmenska Rīgas 65. vsk. izvele 9. Varvara Guitere RVS izvēle
Пост N: 1016
Зарегистрирован: 13.10.10
Откуда: Латвия, Рига
Рейтинг:
7
Отправлено: 01.05.12 09:51. Заголовок: 2001 1. Julija Evch..
29.04.2012
2001
1. Julija Evchik BLR - 46.900 2. Martina Pilviste EST/Elegance - 43.475 3. Polina Gilfanova RUS/Jaroslavl - 41.950 4. Ksenija Pavlenko RUS/Maskava - 40.575 5. Jekaterina Fedunina LAT Latg.pr. - 40.525 6. Kira Makarova LAT 96.vsk - 40.400
2002
1. Milana Zhyvitskaja BLR - 41.900 2. Erika Bogdanova LAT 96.vsk - 39.100 3. Lana Petrosana LAT 75.vsk - 38.875 4. Hanna Khasinevich BLR - 38.750 5. Alina Baklagina LAT RVS - 38.475 6. Jekaterina Tarasova EST - 36.725
2004
1. Jana Asmenska LAT 65.vsk - 25.050 2. Nikola Ivanauska LAT 65.vsk - 23.350 3. Alina Parfonova LAT Liepaja - 23.300 4. Arina Efstafjeva LMVK - 22.800 5. Marija Tufljakova EST - 21.625 6. Marija Aleksandra Pruduhlina EST - 21.575
Не зарегистрирован
Зарегистрирован: 23.05.12
Рейтинг:
0
Отправлено: 23.05.12 15:43. Заголовок: У Алеси за обруч -2..
У Алеси за обруч -21,850, в булавах были 2 потери из-за низкого потолка с балками, а тренеровка накануне была в другом зале, в итоге всего - 17,500 - черезчур строго наказали, по этементам она всё сделала... к сожалению в итоге только 6 е место Вот оценки 2000 года 2000. gadā dzimušās vingrotājas
Все даты в формате GMT
3 час. Хитов сегодня: 57
Права: смайлы да, картинки да, шрифты нет, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация вкл, правка нет