http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=6364624652781015092218173836632505253836596586341631526344o.jpg LIST SENIORS
1 BULGARIA IVETA IVANOVA
2 EGYPT FARIDA SHERIF AHMED EID
3 ITALY JULIA CAPACCI
4 ITALY ALESSIA RUSSO
5 ROMANIA ALEXANDRA PISCUPESCU
6 ROMANIA ADRIANA TEOCAN
7 ROMANIA ANDRADA ANTON
8 RUSSIA KAMILA KAYUMOVA
9 RUSSIA IRINA KULICH
10 RUSSIA ELIZAVETA LAPSAKOVA
11 RUSSIA POLINA GOSKOVA
12 UKRAINA ALINA MAKSIMENKO
13 UKRAINA TETYANA ZAHORODNYA
14 TRF (ROMANIA) MADALINA SERBANESCU
15 TRF (ROMANIA) BIANCA DAN
LIST JUNIORS
1 BULGARIA DARIA UZUN
2 BULGARIA YANA POPOVA
3 EGYPT SHERIFA MOHAMED AHMED BAYOUMY
4 HUNGARY EMMA SIPOS
5 ITALY FRANCESCA MEDORO
6 ITALY VALENTINA SAVASTIO
7 MOLDOVA ALEXANDRINA GHEŢOI
8 MOLDOVA NICOLETA DULGHERU
9 MOLDOVA ALISA RATUNDALOVA
10 ROMANIA DIANA PAVEL
11 ROMANIA LUIZA FILIORIANU
12 RUSSIA VERONICA RUDYCHEVA
13 RUSSIA OLGA GALKINA
14 RUSSIA ALEKSANDRA ESAKOVA
15 UKRAINA 1 ANASTASIA MULMINA
16 ELEONORA ROMANOVA
17 UKRAINA 2 OKSANA SAPUNOVA
18 OLENA KLYM
19 BISTRITA (ROMANIA) IOANA BIRSAN
20 BUCURESTI 1 (ROMANIA) CORINA LUPU
21 TRF (ROMANIA) GIULIA STOIAN
22 TRF (ROMANIA) ANDREEA ROTARITA
23 ORADEA (ROMANIA) ANDRESA COVACI
24 ORADEA (ROMANIA) BIANCA JURCA
25 TARGU-MURES (ROMANIA) DENISA DIANA DAMIAN
26 TARGU-MURES (ROMANIA DIANA PASCA
ADITIONAL COMPETITION FOR PRE-JUNIORS, CHILDREN AND MINIES
LIST PRE-JUNIORS
1 BULGARIA MADLEN RADUKANOVA
2 BISTRITA (ROMANIA) OLTEAN STEFANIA
3 BISTRITA (ROMANIA) TIMEEA ZADIC
4 BUCURESTI OLIMPIA (ROMANIA) IOANA DUNARINTIU
5 BUCURESTI OLIMPIA (ROMANIA) ALICE DAVID
6 BUCURESTI TRF (ROMANIA) CAZACU IRINA
7 BUCURESTI TRF (ROMANIA) BUCUR IULIANA
8 BUCURESTI TRF (ROMANIA) FRANT MADALINA
9 BUCURESTI TRF (ROMANIA) ROSMENTENIUC MIHAELA
10 PLOIESTI CSM (ROMANIA) CESIMA CRISTINA NECHIFOR
11 PLOIESTI CSM (ROMANIA) IULIA ADRIANA CRETU
12 PLOIESTI CSM (ROMANIA) DARIA GABRIELA ILINCA
13 PLOIESTI CSM (ROMANIA) ANDREEA SOFIA WIEDERMAN
14 TARGU-MURES LPS (ROMANIA) ANITA KLEMENTINA ADAMOSI
15 TARGU-MURES LPS (ROMANIA) GYORFI BARBARA ILLYES
16 TARGU-MURES LPS (ROMANIA) ANIKO ANDREEA JAKAB
17 TARGU-MURES LPS (ROMANIA) TIMEA MARIA RADU
18 TARGU-MURES LPS (ROMANIA) KRISZTA ANNA SANDOR
19 RUSSIA ANASTASIA BOTCIURKO
20 RUSSIA ANASTASIA MIASNIKOVA
21 RUSSIA DARIA EGOROVA
22 UKRAINA VIKTORIYA IVANIV
LIST CHILDREN
1 CANADA ALBINA BABUK
2 RUSSIA ANNA LEBEDEVA
3 UKRAINA YELYZAVETA SHUHA
4 BISTRITA LPS (ROMANIA) ANDRA BRATFALEAN
5 BISTRITA LPS (ROMANIA) PATRICIA POMANA
6 BRASOV CSU (ROMANIA) DARIA BALMUJ
7 BRASOV CSU (ROMANIA) ANA FRÎNCU
8 BUCURESTI OLIMPIA (ROMANIA) DENISA MAILAT
9 BUCURESTI OLIMPIA (ROMANIA) ALEXANDRA CALINOV
10 ORADEA LPS (ROMANIA) SARA SZEKELY
11 ORADEA LPS (ROMANIA) DENISA BARBUS
12 ORADEA LPS (ROMANIA) GEMINA MOZA
13 ORADEA LPS (ROMANIA) CRISTINA MOZA
14 PLOIESTI CSM (ROMANIA) LIVIA IOANA HARCAN
15 PLOIESTI CSM (ROMANIA) IULIA CHIRVASA
16 PLOIESTI CSM (ROMANIA) DELIA GHEORGHE
17 PLOIESTI CSM (ROMANIA) DENISA ALEXANDRA STOIAN
18 PLOIESTI CSM (ROMANIA) ANA STELIANA TOMA
19 PLOIESTI CSM (ROMANIA)DARIA IOANA DIACONU
LIST MINIES
1 BULGARIA KAYA SMILOVA
2 BRASOV CSU (ROMANIA) REBECA ANTON
3 CONSTANTA RGT (ROMANIA) DELIA HEENA SAYYADALI
4 CONSTANTA RGT (ROMANIA) DELIA ANDREEA CRISTEA
5 CONSTANTA RGT (ROMANIA) AMALIA CRISTINA CIURDEA
6 CONSTANTA RGT (ROMANIA) IOANA BORUZ
7 ORADEA LPS (ROMANIA) PATRICIA SZABO
8 ORADEA LPS (ROMANIA) SARA RAD
9 PLOIESTI CSM (ROMANIA) ALEXIA MARIA RISTEA
10 PLOIESTI CSM (ROMANIA) TAVITA COSTACHE
11 PLOIESTI CSM (ROMANIA) MIRUNA CIOCÂRLAN
12 PLOIESTI CSM (ROMANIA) MOTINGA DARIA
13 PLOIESTI CSM (ROMANIA) ANAIS LĂPĂDAT