Программа
http://www.asu1875.it/cms/wp-content/uploads/2009/03/udine-10-oct-2009-programme.pdf 8:00 JUDGES MEETING
9:00 COMPETITION ESPOIR 2000-1997
11:30 COMPETITION JUNIOR HOOP + APPARATUS BY CHOICE
... BREAK
14:00 COMPETITION SENIOR HOOP + APPARATUS BY CHOICE
15:00 OPENING CEREMONY, PRESENTATION OF PARTICIPANT COUNTRIES/CLUBS
15:15 TEAMS COMPETITION
19:00 FINAL RIBBON FIRST 8 QUAL. AFTER HOOP + APPARATUS BY CHOICE
20:00 AWARDS CEREMONY, CLOSING
21:00 BANQUET
Участницы
http://www.asu1875.it/cms/wp-content/uploads/2009/03/udine-10-oct-09-participants-list.pdf 1 Sara Bartolini - Aurora Fano ITALIA
2 Ilaria Landini - Aurora Fano ITALIA
3 Valeria Schiavi - Aurora Fano ITALIA
4 Camilla Bini - Aurora Fano ITALIA
5 Martina Alicata Terranova - Aurora Fano ITALIA
6 Elisa Marcucci - Aurora Fano Urbino ITALIA
7 Martina Sordoni - Aurora Fano Urbino ITALIA
8 Veronica Cecchini - Aurora Fano Urbino ITALIA
9 Elita Dionigi - Aurora Fano Urbino - ITALIA
10 Alessia Russo - Aurora Montevarchi ITALIA
11 Francesca Sodano - Eurogymnica Torino ITALIA
12 Annika Sereno - Eurogymnica Torino ITALIA
13 Daniela Bertolino - Eurogymnica Torino ITALIA
14 Sara Celoria - Eurogymnica Torino ITALIA
15 Ylenia Gugliotta - Eurogymnica Torino ITALIA
16 Elisa Vigna Cit - Eurogymnica Torino ITALIA
17 Sonia Vinetti - Eurogymnica Torino ITALIA
18 Sofia Lodi - Brixia Brescia ITALIA
19 Nathalie Reale - Brixia Brescia ITALIA
20 Zadra Vimal - Brixia Brescia ITALIA
21 Viktorjia Prati - Brixia Brescia ITALIA
22 Elisabetta Vitiello - Brixia Brescia ITALIA
23 Alice Gobbi - Pietro Micca Biella ITALIA
24 Martina Impallaria - Pietro Micca Biella ITALIA
25 Giulia De Palo - Pietro Micca Biella ITALIA
26 Margherita Perona - Pietro Micca Biella ITALIA
27 Arianna Prete - Pietro Micca Biella ITALIA
28 Chiara Cianferoni - Pietro Micca Biella ITALIA
29 Giada Pomini - La Marmora Biella ITALIA
30 Carola Berruti - La Marmora Biella ITALIA
31 Marta Anrò - La Marmora Biella ITALIA
32 Virginia Scribanetti - La Marmora Biella ITALIA
33 Dimitrova Svetoslava - La Marmora Biella ITALIA
34 Jessica Bolengo - La Marmora Biella ITALIA
35 Greta Merlo - Virtus Gallarate ITALIA
36 Isabella Poles - Virtus Gallarate ITALIA
37 Alessia Marchetto - Virtus Gallarate ITALIA
38 Carmen Crescenzi - Armonia Chieti ITALIA
39 Francesca Medoro - Armonia Chieti ITALIA
40 Valentina Savastio - Armonia Chieti ITALIA
41 Chiara Di Battista - Armonia Chieti ITALIA
42 Lucrezia Ginefra - Armonia Chieti ITALIA
43 Chiara Ianni - Armonia Chieti ITALIA
44 Federica Febbo - Armonia Chieti ITALIA
45 Maja Ipsa - Varazdin CROAZIA
46 Valentina Farkas - Varazdin CROAZIA
47 Monika Pilas - Wroclaw POLONIA
48 Maja Rochewicz - Wroclaw POLONIA
49 Marta Szamalek - POLONIA
50 Joanna Mitrosz - POLONIA
51
52 Adelina Petkova - Iliana BULGARIA
53 Silian Jeleva - Iliana BULGARIA
54 Stela Georgieva - Iliana BULGARIA
55 Maria Toleva - Levski Plus BULGARIA
56 Tzvetoslava Petrova - L. P. BULGARIA
57 Kamilla Ruttkay - Obuda UNGHERIA
58 Cintia Maj - Obuda UNGHERIA
59 Kinga Zoltai- Obuda UNGHERIA
60 Mercedesz Toth- Obuda UNGHERIA
61 Brigitta Eros- Obuda UNGHERIA
62 Giulia Di Lorenzo - REP. DI SAN MARINO
63 Giulia Simonazzi - REP. DI SAN MARINO
64 Elisa Cavalli - REP. DI SAN MARINO
65 Lucia Castiglioni - REP. SAN MARINO
66 Giulia Cecchetti - REP. SAN MARINO
67 Halkina Katsiaryna - BIELORUSSIA
68 Zhyrmont Katerina - BIELORUSSIA
69 Osipava Aliaksandra - BIELORUSSIA
70 Liubou Charkashyna - BIELORUSSIA
71 Zoya Maria Ivancic - Narodni Dom SLOVENIA
72 Lana Lozej - Narodni Dom SLOVENIA
73 Emina Haracic - Narodni Dom SLOVENIA
74 Eva Ambroz - Siska SLOVENIA
75 Nina Kosnjek - Siska SLOVENIA
76 Grusa Kocica - Siska SLOVENIA
77 Nastasja Prihoda - Siska SLOVENIA
78 Camilla Patriarca - San Giorgio Desio ITALIA
79 Sofia Todesca - Ginnastica Pavese ITALIA
80 Alice Galli - Ginnastica Pavese ITALIA
81 Margherita Zucca - Ginnastica Pavese ITALIA
82 Paola Franzini - Ginnastica Pavese ITALIA
83 Marta Stella - Ginnastica Pavese ITALIA
84 Sara Kragulj - Moste SLOVENIA
85 Pia Arhar - Moste SLOVENIA
86 Toplisek - Moste SLOVENIA
87 Flegar - Moste SLOVENIA
88 Knavs - Moste SLOVENIA
89 Krivec - Moste SLOVENIA
90 Bochl - Moste SLOVENIA
91 Alexandra Merkulova - RUSSIA
92 Daria Kondakova - RUSSIA
93 Alexandra Ermakova - RUSSIA
94 Tamara Gavrilovic - Belgrado SERBIA
95 Andrea Moskovljevic - Belgrado SERBIA
96 Vojislava Cekerevac - Belgrado SERBIA
97 Julietta Cantaluppi - Fabriano ITALIA
98 Bosco Cristina - Fabriano ITALIA
99 Rossi Valeria - Fabriano ITALIA
100 Buratti Erika - Fabriano ITALIA
101 Buratti Marika - Fabriano ITALIA
102 Kerstin Johnk - GERMANIA
103 Lucrezia Longo - ASU Udine ITALIA
104 Ludovica Pividori - ASU Udine ITALIA
105 Nicole Navarro Bravi - ASU Udine ITALIA
106 Giulia Moreale - ASU Udine ITALIA
107 Veronica Longo - ASU Udine ITALIA
108 Maristella Toniutti - ASU Udine ITALIA
109 Carlotta Longo - ASU Udine ITALIA
110 Alessandra Cugini - ASU Udine ITALIA
111 Irene Campiutti - ASU Udine ITALIA
112 Veronica Rosso - ASU Udine ITALIA
113 Giada Trangoni - ASU Udine ITALIA
114 Elisabetta Toso - ASU Udine ITALIA
115 Alessandra Giorgiutti - ASU Udine ITALIA
116 Nicole Stroppolo - ASU Udine ITALIA
117 Valeria Pysmenna - ASU Udine ITALIA
118 Antonella Rosso - ASU Udine ITALIA
119 Alessia Ceconi - ASU Udine ITALIA
120 Margherita Vendruscolo- Gorizia ITALIA
121 Ilaria Giannone - Moderna Legnano ITALIA
122 Giada Carluccio - Moderna Legnano ITALIA
123 Francesca Peja - Moderna Legnano ITALIA
124 Federica Antinucci - Moderna Legnano ITALIA
Ожидаются Барни и Марк.